В УКРАЇНІ ГЕНДЕРНУ ІДЕОЛОГІЮ ВПРОВАДЖУЮТЬ В ШКІЛЬНІ ПІДРУЧНИКИ

Автор: . 10 Чер 2016 в 0:02

В УКРАЇНІ ГЕНДЕРНУ ІДЕОЛОГІЮ ВПРОВАДЖУЮТЬ В ШКІЛЬНІ ПІДРУЧНИКИ

 

Починаючи з 2016 року МОН впроваджуватиме нові стандарти для підручників. Зокрема, щоб виправити завдання, в яких є ознаки гендерної дискримінації, вже провели експертизу близько 50%  макетів підручників для  восьмих класів. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства науки і освіти України.

Про це йшлося під час робочої наради в Міністерстві освіти та науки України щодо видавництва підручників у новому навчальному році.

Перевірку  здійснює група проекту проведення гендерної експертизи підручників та нормативних документів, що працює за підтримки фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей запевнив, що якість підручників- першочерговий пріоритет для МОН.

 

Довідка:

Гендерна дискримінація. Оскільки гендер – це так звана соціальна стать не залежна від фізіологічної статі, то може бути безліч гендерів. Для прикладу фізіологічна жінка може про себе твердити що вона чоловік і навпаки фізіологічний чоловік може твердити про себе, що він – жінка і відповідно подитись. Нещодавно в Нью-Йорку офіційно визнано 31 гендер. Наслідком впровадження гендерної рівності в США є теперішня боротьба у цій країні, що розгорнулась між окремим штатами та Адміністрацією Б. Обами довкола вимого Адміністрації дозволити фізіологічним чоловікам користуватись жіночими туалетами, роздягальнями та душовими, а також і навпаки, фізіологічним жінкам користуватись чоловічими туалетами, роздягальнями та душовими навіть у школах.

Фонд імені Гайнріха Бьолля просуває в Україні так звану гендерну демократію та репродуктивні права. Що є основою його ідеології. Йдеться про популяризацію та впровадження в законодавство України гедерної ідеології та підтримку чим ширших «прав» на аборт і штучне запліднення.

Пало Хобзей – заступник міністра освіти та науки України. 1994–2002 роки — начальник управління освіти Львівської міської ради. 1995–1998 роки — член Експертної ради регіонального відділення Міжнародного фонду «Відродження». З Член програмної ради напрямку «Середня школа» Міжнародного фонду «Відродження». 2005–2010 роки — начальник Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації. Листопад 2010 – жовтень 2015 — проректор з науково-педагогічної роботи Українського католицького університету. З 2010 року — заступник директора Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Міжнародний фонд «Відродження» – заснований Джорджом Соросом. Основна ідеологія просування так званого відкритого суспільства, у якому ніхто не має права на істину.

 

http://catholicnews.org.ua/v-ukrayini-gendernu-ideologiyu-vprovadzhuyut-v-shkilni-pidruchniki

Рубрики: Події та коментарі