В ХОРВАТІЇ ВІДБУВСЯ БАГАТОТИСЯЧНИЙ МАРШ ПРОТИ СПРОБ РАТИФІКАЦІЇ СТАМБУЛЬСЬКОЇ КОНВЕНЦІЇ

Автор: . 26 Бер 2018 в 0:02

В ХОРВАТІЇ ВІДБУВСЯ БАГАТОТИСЯЧНИЙ МАРШ ПРОТИ СПРОБ РАТИФІКАЦІЇ СТАМБУЛЬСЬКОЇ КОНВЕНЦІЇ

 

Сьогодні 24 березня, у хорватській столиці Загребі відбувся багатотисячний марш проти спроб певних політичних кіл провести ратифікацію Стамбульської конференції хорватським парламентом, повідомляє хорватський католицький портал Bitno.net.

У Хорватії уже кілька місяців триває боротьба проти спроби хорватського прем’єра Андрея Пленковічя протягнути ратифікацію конвенції у парламенті. Ці спроби прем’єра уже викликали серйозний розкол у його власній партії Хорватській демократичній спільноті (HDZ), падінням рейтингів партії та виходом великої частини членів з цієї партії. Усе це спровокувало політичну кризу в Хорватії.

За оцінками у марші взяло участь 50 тисяч протестувальників. Для країни з населенням 4,2 млн. це великий збір.

Протестний марш розпочався біля головного офісу HDZ у Загребі та пройшов головними вулицями міста до площі св. Марка на якій розташовані будівлі Уряду та Парламенту Хорватії. В часі маршу учасники співали патріотичних пісень та молились Богородичну вервичку.

Протестувальники несли плакати з висловами проти гендерної ідеології та Стамбульської конференції. Протести підтримали хорватські консервативні політики та католицький єпископат.

 

http://catholicnews.org.ua/v-horvatiyi-vidbuvsya-bagatotisyachniy-marsh-proti-sprob-ratifikaciyi-stambulskoyi-konvenciyi

 

 

Рубрики: Події та коментарі