Сорос прагне змінити етнічний склад Центральної Європи

Автор: . 23 Кві 2016 в 22:32

Сорос прагне змінити етнічний склад Центральної Європи

 

Відомий своїми фінансовими махінаціями мільярдер Джордж Сорос прагне змінити етнічний склад країн Центральної Європи шляхом переселення кольорових мігрантів.

Про це пише хорватський публіцист Іво Мартіновіч (Ivo Martinović).

У своїй публікації Мартіновіч коротко пригадує злочинний шлях збагачення Сороса, яке нерідко супроводжувалося виникненням фінансових криз в окремих країнах і збіднінням сотень тисяч осіб.

Не оминає Мартіновіч і теми впливу Сороса на події в Хорватії, вказуючи на фінансування Соросом лівих сил, які до недавнього часу панували в Хорватії.

Автор наголошує на тому величезному тиску, котрий Сорос здійснює на європейські країни з метою змусити їх приймати кольорових мігрантів.

Занепокоєння Сороса викликає ситуація у країнах Центральної Європи, зокрема у Хорватії, Польщі та Угорщині, де на нинішній момент при владі знаходяться патріотично і християнсько налаштовані політичні сили. Отож, слід очікувати, що Сорос намагатиметься активніше впливати на життя в цьому європейському регіоні.

Варто зазначити, що в Україні ось уже багато років безкарно діє фінансовий Соросом фонд “Відродження”, головна мета якого — пропаганда ідей радикального лібералізму. У той час, коли патріоти захищають українську землю на сході, фінансовані звироднілим мільярдером ліберасти нищать наш народ зсередини.

 

http://banderivets.org.ua/soros-pragne-zminyty-etnichnyj-sklad-tsentralnoyi-yevropy.html

Рубрики: Події та коментарі