Роковини Провідника Василя Іванишина

Автор: . 08 Тра 2016 в 20:59

Віктор СЕРДУЛЕЦЬ

 

Роковини Провідника Василя Іванишина

 

Восьмого числа місяця травня дев’ять років тому перетнув межу світів Василь Іванишин, творець Всеукраїнської організації “Тризуб” ім. Степана

Бандери. Сього дня, чисельні його вихованці і побратими вшановують пам’ять Провідника, командира, батька, друга, вчителя.

Нинішнього року ця дата збігається із Поминальною неділею, Днем вшанування померлих родичів.

Завдяки прижиттєвій діяльності і творчому спадку Василя Іванишина, організований український націоналізм став фактором політичної дійсності в Україні і підмурівком новітнього українського державотворення.

Впроваджена Василем Іванишиним система виховання кадрів національної революції — людей орденського характеру, мислення і чину, не перестає поповнювати лави борців національного фронту.

Розвинута ним “Національно-екзистенційна методологія оцінки людей, їх вчинків і помислів, подій та явищ” відкрила очі засліпленим ейфорією здобуття номінальної незалежності й не дозволила бацилам напівмір і напівдосягнень опанувати національно-визвольним процесом. Бо “Нація не здобуде нічого, якщо боротиметься за щось, а не за все що їй належить”, — учив Василь Іванишин. Не дозволила також звести націоналістичний рух на манівці імітації боротьби, угодовства і політичного “мискоборства”. Істини проголошені ним і нині продовжують ідейно озброювати борців за Українську Соборну Самостійну Державу.

Василь Іванишин зробив неоціненний вклад в українське національне майбуття. Цим він по-праву заслуговує на пошану нинішніх і прийдешніх поколінь українців.

 

http://banderivets.org.ua/rokovyny-providnyka-vasylya-ivanyshyna.html

Рубрики: Події та коментарі | Український націоналістичний рух