Режим Порошенка хоче до 2017 року запровадити в Україні “одностатеві партнерства”

Автор: . 04 Січ 2016 в 13:14

Прем’єром Арсенієм Яценюком був підписаний так званий “План заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року”, який, зокрема, передбачає, легалізацію “одностатевих шлюбів” під виглядом “партнерств”.

Цей черговий крок по нав’язуванню Україні гомодиктатури передбачається пунктом 6-м 105-го розділу урядового “Плану”.

Крім того “План” передбачає введення за “дискримінацію” сексуальних збоченців адміністративної відповідальності, а також виділення державних коштів на здійснення пропаганди гендерної ідеології (пункти 1-2 105-го розділу та пункти 3-4 103-го розділу).

Аналог “одностатевих шлюбів” хочуть запровадити в Україні у 2017 році.

Як і передбачалося, створення та підписання урядового “Плану” пройшло без громадських обговорень. Від українців приховують, яке майбутнє для них готують.

Затверджений Яценюком план цілком вкладається в русло політики Порошенка. В червні минулого року Порошенко виступив гарантом проведення в Києві другого в історії нашої країни “гей-параду”. Восени фракція Блоку Петра Порошенка, а також спікер ВР Володимир Гройсман, порушуючи регламент, добилися прийняття “антидискримінаційної поправки” до Кодексу законів про працю, яка перетворює “ЛГБТ” на привілейовану меншість.

http://banderivets.org.ua/rezhym-poroshenka-hoche-do-2017-roku-zaprovadyty-v-ukrayini-odnostatevi-partnerstva.html

Рубрики: Події та коментарі