Радикальні ліберасти заступилися за компартію

Автор: . 19 Гру 2015 в 20:52

amnesty-international.previewОкружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов про заборону Комуністичної партії. На нинішній момент її офіційна діяльність або участь у майбутніх виборах заборонені.

За проросійську партію, яка несе відповідальність за більшовицькі злочини, заступилися ліберальні екстремісти із  організації “Amnesty International”.

На думку західних ліберастів, українці не мають права забороняти діяльність цієї злочинної організації.

Сьогоднішня заборона Комуністичної партії в Україні є кричущим порушенням свободи самовираження та об’єднання і має бути негайно скасована  – вважають у “Amnesty International”.

Джон Далхусен, директор “Amnesty International” в Європі та Центральній Азії, заявив: “Заборона Комуністичної партії України запровадила небезпечний прецедент. Цей крок відкидає Україну назад на її шляху до реформування та поваги до прав людини”.

“Amnesty International” позиціонує себе як міжнародну правозахисну організацію. Насправді ж в основі її діяльності лежить ідеологія радикального лібералізму, пропаганда гомосексуалізму та інших статевих збочень, мультикультуралізм.

Під час війни на Донбасі “Amnesty International” зганьбила себе систематичним паплюженням українських військових, зокрема добровольців.

 

http://banderivets.org.ua/radykalni-liberasty-zastupylysya-za-kompartiyu.html

Рубрики: Події та коментарі