Про МИР

Автор: . 05 Лип 2024 в 22:27

Позивний Візир

Про МИР зараз не висловився хіба що лінивий, а я лінивий, й до того ж зайнятий.

Мир – це маніпулятивна обгортка політиків, в якій лежить справжня сутність договорів з Росією – капітуляція.

Зараз вам вкидають те, скільки ж областей залишиться у Росії: чотири чи дві, а Крим російський чи «особливий», а в ЄС можна чи ні?

«Не програє війну той, у кого залишається столиця, вихід до моря, та більшість територій» – ось що лунає з телевізорів.

Але єдина правда в тому, що війну не виграє той, кому ставлять умови про обмеження чисельності армії, війну не виграє той, хто погоджується на окупацію своїх територій. Лише країна, що капітулює, приймає умови агресора.

Для мене в своїй суті абсолютно не важливо де йтимуть бойові дії – на Донбасі, в Києві, чи на Закарпатті. Для мене важливо, щоб ми воювали, оскільки поки ми воюємо – ми маємо шанс на перемогу.

Існує феномен «чорного лебедя» – непередбачувана подія, що змінює хід історії. Афганістан чудовий приклад, який треба брати до уваги.

Талібан 20 років воював з найпотужнішою армією цієї планети, бігаючи лише з автоматами, без крутого спорядження, живучи в горах і навіть частину свого спротиву проживаючи на території іншої країни. Проте стались абсолютно непередбачувані події: прилетів «чорний лебідь» і війська США вийшли з Афганістану. Талібан отримав контроль над всією країною всього лише за 2 місяці.

Ніхто не знає що буде далі, гірше чи краще, але лише борячись сьогодні ми маємо шанс перемогти завтра!

Рубрики: Одним словом | Події та коментарі