Про Європу та націоналізм

Автор: . 05 Лют 2016 в 0:06

Про Європу та націоналізм

Від редакції: Роберто Фіоре без перебільшення є однією з легенд націоналістичного руху Європи. Роки самовідданої боротьба за національне та соціальне визволення власної батьківщини надали цьому чоловікові неоціненного досвіду та життєвої філософії, якою він погодився поділитись з читачами сайту «Зентропа». Пропонуємо ексклюзивне інтерв’ю з одним із засновників легендарного руху «Третя позиція», політичним солдатом та філософом, батьком великої італійської родини, другом України та українських націоналістів, депутатом Європарламенту, провідником партії «Forza nova» паном Роберто Фіоре.

Роберто Фіоре
Як ви долучились до націоналістичного руху?

Розуміння того, що Італія зазнавала удару з боку марксистів, і те що капіталізм був настільки ж хибним як і комунізм, дало частині молоді можливість присвятити своє життя новому символу віри з глибоко традиційним звучанням.
Розкажіть про вашу співпрацю з пероністами? [націонал-синдикалісти в Аргентині, послідовники політики Хуана Перона – прим. Зентропи]

Ми мали міцні зв’язки з пероністами переважно на ідеологічній ниві. По-правді кажучи від самого початку нашої діяльності, ми надавали особливої ваги концепції «третьої позиції», запропонованої Пероном. Ми й досі віримо, що справжня соціальна та економічна політика має стояти осторонь як капіталізму, так і комунізму. Ми маємо зв’язки з сучасними пероністами також, однак головне значення відіграє натхнення в сфері ідеології.

Який найважливіший досвід ви отримали з націоналістичної діяльності у ваші молоді роки?

Ми засвоїли, що справжній активіст має бути готовий до «десантування» в будь-яку ситуацію будь-якого рівня складності в будь-якій точці світу, зберігаючи при цьому здатність діяти: коли мені минало шістнадцятий, я й уявити не міг, що зі мною трапиться за кілька років. Ось це був фундаментальний урок.

wjO3AyB21C4
Яку небезпеку для України становить Європейський союз?

Передовсім, слід зазначити, що Європейський союз це заперечення правдивої Європи. ЄС насправді є наднаціональною структурою, керованою марксистами та лібералами, які примушують країн-учасників здавати власний суверенітет, а врешті решт свій добробут і свободу.

Отож, ми можемо твердити, що України не дістане жодних здобутків від приєднання до ЄС. Якщо ви зробите такий крок, ви отримаєте якусь допомогу на початках, але ця солідарність швидко обернеться кайданами, коли ваша країна, як і наша, стане рабом стандартів, відсотків і боргів.

Деякі українські націоналісти вірять, що можливо долучитись до ЄС не прийнявши необхідних законів щодо захисту прав педерастів та іммігрантів. Що ви думаєте про такі ілюзії?

Теоретично це можливо. Однак вам доведеться ухилятися не тільки від педерастів та іммігрантів, але також Лісабонської угоди, Шенгенського договору, Європейського стабілізаційного механізму, обмежень в сільськогосподарській галузі, та ще ряду втручань яким буду підпорядкована ваша політ-економічна система. Загалом же, вам слід ухилятись від цього всього.

Підбиваючи підсумки, можемо сказати, що причина виступати проти приєднання до ЄС полягає в тому, що це приєднання цілком обмежить свободу і самостійність вашої країни.

weSXL4wuLPA
Чому так важливим для націоналістів і патріотів країн Європи підтримувати антиглобалістську боротьбу таких держав як Сирія та Іран?

Події в Сирії ясно викривають план по дестабілізації близькосхідного простору, шляхом повалення законних і стабільних урядів для створення зону хаосу.

Озброєні банди ісламістів-салафітів використовуються і формуються нафтовими монархіями Перської затоки та західними державами для досягнення саме цієї мети. Підтримка сирійського уряду, як також і Ірану є боротьбою проти загарбництва, тероризму і варварства, але також це означає боротьбу за право жити в мирі у своїй власній країні.

Nbf90vCxO8Y

Яке ваше бачення адекватної економічної системи?

Ми відкидаємо як марксистську, так і капіталістичну економічну модель.

Ми вважаємо, що першим кроком у встановлення міцної економічної систему має бути повернення економічного і фінансового суверенітету. Ми думаємо, що наша держава має знову випускати валюту у власному центральному банку. Більше того, ми виступаємо проти розподілу виробництва: наші товари мають вироблятись в Італії й італійськими руками. Осереддям нашої концепції є Соціальна доктрина, яка оголошує капітал знаряддя в руках Праці, а не засобом поляризації класів і суспільних прошарків. Ми створимо клімат для утворення міцного середнього класу, де замість пролетарів будуть власники: саме цей феномен подолав комунізм в першій половині ХХ століття.

Поясніть, будь ласка, чому боротьба за традиційну родину є особливо важливою?

Наші народи зазнають нині масованої атаки з боку могутніх лоббі, що прагнуть підриву природного порядку. Підтримка традиційних сімейних цінностей є важливою, оскільки тільки якщо родина міцна, народ також буде міцним і згуртованим навколо свого коріння. Занепад одвічних цінностей, зі всякими «шлюбами» між педерастами, демографічної кризою та навалою іммігрантів в наших містах може призвести до загибелі нашої нації.

Чому саме християнський націоналізм є наймогутнішою зброєю в боротьбі проти лібералізму та глобалізації?

Оскільки, ми зможемо усвідомити нашу діяльність, тільки у випадку розуміння нашої боротьби як частини вічного двобою Добра і зла, Бога і сатани, а відтак іншого шляху до перемоги як з Богом не існує.

 

http://zentropa.net/intervyu/pro-yevropu-ta-natsionalizm.html

Рубрики: Націоналізм у світі