ПАРЄ хоче судити захисників України за “військові злочини”?

Автор: . 01 Тра 2016 в 0:03

ПАРЄ хоче судити захисників України за “військові злочини”?

 

Парламентська асамблея Ради Європи закликає українську владу ратифікувати в найкоротші можливі терміни Римський статут, щоби Міжнародний кримінальний суд міг здійснювати розслідування діяльності українських військових.

Відповідна резолюція була прийнята 21 квітня.

ПАРЄ також наголосила на необхідності розслідування справ щодо “порушення прав” тих осіб, яких затримали українські спецслужби, військовослужбовці та представники добровольчих батальйонів. Відповідно до резолюції ПАРЄ, рекомендовано не амністувати осіб, причетних до “військових злочинів”, під якими, очевидно, слід розуміти справедливу протидію промосковським покидькам.

Поза всяким сумнівом, розслідувати і карати злочини військових необхідно. Але якщо це були дійсно злочини, а не реальні виміри боротьби проти ворога. Натомість, як бачимо з риторики ПАРЄ, ця структура хоче бачити сепаратистську мерзоту ледве не недоторканою.

Уже не вперше як урядові, так неурядові євроатлантичні структури займають, фактично, промосковську позицію. Так, приміром, сумновідомою є діяльність на фронті спостережних груп ОБСЄ. У свою чергу західні неурядові “правозахисні організації” у своїх звітах регулярно очорнюють українських військових (передусім добровольців).

Деякі українці люблять повторювати наївні фрази про те, що Путіна чекає трибунал у Гаазі, але реалії сьогодення такі, що під суд швидше потраплять захисники України. Порошенківська влада цьому лише сприятиме.

 

http://banderivets.org.ua/parye-hoche-sudyty-zahysnykiv-ukrayiny-za-vijskovi-zlochyny.html

Рубрики: Події та коментарі