Організація “Меморіал” ім. В.Стуса засудила гей-парад

Автор: . 03 Чер 2016 в 0:06

Організація “Меморіал” ім. В.Стуса засудила гей-парад

 

Заява Київської міської організації “Меморіал” імені Василя Стуса щодо захисту сімейних цінностей

Сім’я – це основа нашого суспільства, національної ідентичності та демократії. Натомість політичні екстремісти, лобісти інтересів легалізації гомосексуалізму прагнуть змінити нормативний статус сім’ї й на законній підставі прирівняти її до стосунків сексуальних збоченців.

Цій меті слугують політичні акції екстремістів, які вони, вводячи в оману медіа та громадян, називають “марші рівності”. Нацисти, гомосексуалісти, комуністи та інші представники радикалізму шкодять міжнародному іміджу столиці України і країни загалом.

В Європейському Союзі з двадцяти восьми держав тільки декілька легалізували в медіа та законах подібний вид екстремізму. Думка про те, що захист сімейних цінностей перешкодить євроінтеграції, є хибною. У Польщі перешкодило? В Італії? Балтійських державах? Тоді чому українська культура з її сімейними цінностями буде перешкодою? Чи християнська більшість є перешкодою євроінтеграції? Ні.

Кияни не підтримують подібні демонстрації екстремістів. Адже виставляти напоказ своє сексуальне життя, яке викликає негативне ставлення і несприйняття, у культурному, освіченому і демократичному суспільстві ── неприпустимо. Чи міський голова підтримує тих, хто не поважає більшість і таким чином заперечує демократію? Заперечує та ігнорує ставлення українців до такого виду екстремізму?

З огляду на це, вимагаємо у міського голови Віталія Кличка звернутися до суду про заборону проведення екстремістського заходу “Марш рівності” і виступити з публічною заявою на захист сімейних цінностей, демократії, української культури та почуттів віруючих.

 

http://pravyysektor.info/news/news/2018/organizaciya-memorial-im-vstusa-zasudiv-gejparad.html

Рубрики: Події та коментарі