ООН вимагає від поляків перестати бути європейцями?

Автор: . 19 Лют 2016 в 22:19

ООН вимагає від поляків перестати бути європейцями?

 

Організація об’єднаних націй все частіше діє як структура, що втілює в життя ідеї агресивного радикального лібералізму. Останній же є невіддільним від нищення європейських народів шляхом нав’язування їм “толерантності”, стимуляції морального виродження та заселення європейських земель представниками інших рас.

Яскравий тому приклад — нещодавно оприлюднений документ «Заключні зауваги по періодичним доповідям Польщі», складений в Комітеті з прав дитини ООН. Слід передовсім зауважити, що навіть самі назви підрозділів ООН носять лицемірний характер, бо ж слугують знищенню предмету свого піклування.

Отож, цитуємо: «Комітет високо оцінює зусилля, докладені державою-учасником в галузі боротьби з дискримінацією. Однак він стурбований тим, що: a) немає всеосяжного закону про заборону дискримінації за всіма ознаками, у всіх сферах життя і у всіх формах, включаючи множинні форми дискримінації; b) зберігаються гендерні стереотипи щодо ролі і обов’язків жінок і чоловіків у сім’ї та суспільстві; c) діти, що належать до етнічних, релігійних, мовних та інших меншин, включаючи дітей з числа ромів, арабів, осіб азіатського та африканського походження, мусульман, євреїв, негромадян, в тому числі біженців, прохачів притулку і мігрантів, а також інвалідів, лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерів, зазнають дискримінації і можуть стати жертвами упереджень на ґрунті ненависті; d) зростає число випадків расового насильства і образи, включаючи висловлювання ненависті, а також акти ксенофобії і гомофобії».

По суті, якісь «добродії» з міжнародної організації взялися вказувати полякам як поводитись з тими, хто без всякого запрошення переселився на їхню землю, землю їхніх дідів та прадідів.  Звісно, про захист прав корінного білого населення ні слова. Зауважте також, що згадано і про так звані “гендерні стереотипи” – для глобалістів збереження традиційних ролей жінки та чоловіка є однією з найбільших загроз. При цьому ліберасти використали свій класичний прийом — згадали про інвалідів. Але яке відношення нормальні поляки із набутими чи вродженими вадами мають до мігрантів або до сексуальних збоченців?!

Цитуємо далі: «Комітет рекомендує державі-учасниці: a) внести поправки в Закон про рівне ставлення, щоб він охоплював проблему дискримінації за всіма ознаками і у всіх сферах, в тому числі за ознакою статі, сексуальної орієнтації, інвалідності, релігії або віку, в галузях освіти, охорони здоров’я , соціального захисту, житла та приватного і сімейного життя, і передбачав визначення множинних форм дискримінації; b) внести поправки до Кримінального кодексу, щоб ненависницькі висловлювання і інші злочини на ґрунті расизму, ксенофобії та гомофобії були виділені як самостійні кримінальні правопорушень, і забезпечити ретельне розслідування таких випадків і притягнення до відповідальності винних; c) переглянути і посилити заходи, спрямовані на попередження та викорінення стереотипів, нетерпимості і дискримінації серед населення в цілому і в органах державної влади і місцевого самоврядування».

Як бачимо, ООН наказує полякам відмовитись від власних звичаїв, свого способу життя, натомість прийняти за норму збочення і стати місцем, де може поселитись будь-яке збіговисько. А хто не згоден має піти за ґрати за “дискримінацію”!

Характерно, що документ від так зв. «Комітету з прав дитини» закликає Польщу полегшити можливість вбивства дітей.  Зараз у Польщі аборти майже повністю заборонені. І це дуже не подобається глобалістам.

Цитата: «Зробити можливості для абортів більш доступними, особливо для неповнолітніх дівчат, що слугуватиме кращому вираження прав дитини на вираження її поглядів та слугуватиме інтересам дитини». Тобто, змирившись із падінням моралі, яке несе ліберальна культура, польська влада має дозволяти молодим жінками убивати власних дітей?

Ну й, звісно, звикла гра на сентиментах щодо нещасних дітей біженців та «вони-ж-тут-народились»: «Комітет наполегливо закликає державу-учасника: a) негайно вжити всіх необхідних заходів щодо надання польського громадянства дітям без громадянства; b) вжити належних заходів для вирішення проблеми проживають на її території дітей з невизначеним громадянством; […] уникати будь-яких форм взяття під варту прохачів притулку у віці до 18 років і сімей з дітьми та розглянути всі можливі альтернативи, включаючи безумовне звільнення, до взяття під варту. […] вжити всіх необхідних заходів, спрямованих на забезпечення дотримання принципу єдності сім’ї в разі біженців і їх дітей, в тому числі шляхом підвищення гнучкості та доступності адміністративних вимог щодо возз’єднання сімей».

Отже, суверенна держава мусить надавати громадянство кому-завгодно, не карати злодіїв-чужинців і, звісно, ж зробити все можливе, щоб завезти ще кілька десятків родичів Мустафи та Мухамеда, без яких він дуже сумуватиме.

Це лише один документ з сотень подібних, які ООН випускає і вимагає застосування від суверенних країн, в тому числі і від України. Результатом втілення таких речей є підрив суспільного здоров’я корінного населення з подальшою його заміною на чужинців з не-білих країн.

 

http://banderivets.org.ua/oon-vymagaye-vid-polyakiv-perestaty-buty-yevropejtsyamy.html

Рубрики: Події та коментарі