Олег Баган критикує літературознавця Григорія Грабовича та істориків Ярослава Грицака і Наталію Яковенко за радикальний лібералізм, який несе шкоду становленню української нації

Автор: . 22 Кві 2017 в 1:04

 

Олег Баган критикує літературознавця Григорія Грабовича та істориків Ярослава Грицака і Наталію Яковенко за радикальний лібералізм, який несе шкоду становленню української нації.

——————–

Григорій Грабович зробив видавництво “Критика” середовищем, де групуються люди агресивного радикального ліберального ставлення до української культури. Вони вимагають перетрактувати українську культуру, викидаючи з неї все християнське, виразно національне, героїчне.

Зараз ми є під ударом хвилі радикальних лібералів, людей з атеїстичним, деструктивним, антинаціональним мисленням, які хочуть максимально космополітизувати українське суспільство: щось переакцентовується, щось перекручується, виривається з контексту, накладаються лекала на культурне чи історичне явище, коли ми бачимо його у викривленому світлі.

Ці люди розраховують принизити українців. Тут ідеться про наступ західної цивілізації – західного космополітичного лібералізму. Ці люди, як правило, зв’язані із західними фондами, які мають великі кошти. Їм треба звинуватити українців, бо всі бояться українського націоналізму, щоб він не розвинувся сильніше, щоб не наростало в українців почуття гідності, почуття впевненості в собі.

——————–

Опубліковано Єгором Гуськовим 10 квітня 2017 р.

Рубрики: Актуальні проблеми націоналізму