На Львівщині заборонили виступати тим, хто співав у Росії та в Криму

Автор: . 09 Чер 2016 в 0:04

На Львівщині заборонили виступати тим, хто співав у Росії та в Криму

 

Львівська обласна рада підтримала заборону проведення концертів тих артистів, які виступали або брали участь у телепередачах на території Росії та на тимчасово окупованих територіях.

За таке рішення під час сесії 7 червня проголосували 58 депутатів, повідомляє Zaxid.net.

На відміну від депутатів міськради, які раніше прийняли аналогічне рішення лише після довгих дискусій, в обласній раді заборону затвердили без обговорення.

“Заборонити проведення у Львівській області концертно-розважальних заходів представниками українського та іноземного шоу-бізнесу, котрі брали участь у концертах, теле- і радіопередачах, інших розважальних заходах на території РФ, в анексованому Криму й окупованих районах Донецької та Луганської областей під час фактичної російсько-української війни”, – йдеться у тексті рішення Львівської облради.

Ані Лорак в леопардовому на зйомках останнього кліпу. Тепер їй на Львівщину зась. Фото Facebook

У документі також вказано, що для визначення списку заборонених артистів створять окрему тимчасову робочу групу.

Наприкінці квітня депутати Львівської міської ради заборонили гастролювати у Львові артистам, котрі підтримують російську агресію та пропагують сепаратизм.За словами мера міста Андрія Садового, депутати проголосували лише за назву ухвали, її текст пізніше має розробити редакційна комісія.

Фото corp.bandsintown.com

Як повідомляє Радіо Свобода, Садовий підписав ухвалу 27 квітня з таким формулюванням:“Про заборону проведення концертів та інших розважальних заходів на території м. Львова представниками українського та іноземного шоу-бізнесу, котрі під час де-факто російсько-української війни підтримують агресію Російської Федерації, пропагують сепаратизм в Україні”.

 

http://life.pravda.com.ua/culture/2016/06/8/213501/

Рубрики: Події та коментарі