Конфлікт “Драгобрат”. Бійців ПС було отруєно

Автор: . 08 Лют 2016 в 21:52

Конфлікт “Драгобрат”. Бійців ПС було отруєно

 

У драгобратській справі досі залишається чимало темних плям. Кореспонденту ІБ “Корупціонер” вдалося поспілкуватися з адвокатом представників ПС, яких досі тримають в ув’язнені.

Пропонуємо увазі наших читачів ексклюзивне інтерв’ю з Владом Добошем.

Коли адвокати в останнє спілкувались з підзахисними? Яка формальна причина недопуску?

Зустрічались кілька днів назад з “Хорватом”. Але завжди ці зустрічі з “боями”, хоча по закону нас мають безперешкодно допускати. Формальна причина недопуску — “беспрєдєл”. Інших ніяких причин немає і не може бути.

Що стосується справи, то професійні фахівці посміються з того, що хлопців тримають у СІЗО, адже максимум, що їм можна інкримінувати — це звичайне хуліганство. Всі інші “злочини”, які намагались прив’язати, вже спростовані. Двоє людей взагалі не мають бути підозрюваними, повинні проходити як свідки.

На фрагментах відео чітко видно, що ніде зброя не застосувається (за призначенням). Однак справа перекваліфіковувати не збираються. Якщо взяти звичайну людину, яка десь похуліганила в ресторані, то їй дадуть розписку про особисте зобов’язання і все, іди собі. А тут суди-суди, політичні заяви, підняли такий резонанс. Вважаю, що це свідчить про політичну розправу. Бо по закону ця справа розвалилась б дуже швидко.

Повне відео нам так і не надали. Сказали: візьміть диск на 200 ГБ, але коли ми з ним прийшли, то слідчий сказав: я вас не чекаю. І все.

Наскільки відповідає дійсності інформація, що вилучений у бійців ПС пістолет був вкрадений з місцевого СБУ у лютому 2014 року?

В бійців ПС взагалі жодних пістолетів не вилучалось. Про сбушний пістолет — це фантазії Москаля.

Який стан самопочуття бійців? Чи надають їм необхідну медичну допомогу?

Нацик і Бєс лежить в лікарні в Києві. У Нацика, схоже, відбита барабанна перетинка, бо він не чує на одне вухо. Хорвату пробили губу, зуби повибивали. І відправили вже в СІЗО. Педро ногу прострелили. Стріляли гумовими кулями.

Ви вважаєте, що закарпатський губернатор Москаль здійснює тиск на слідство своїми заявами?

Я цей тиск прямо відчуваю на собі. Москаль постійно друкує в себе на сайті якісь матеріали, факти з яких нічим не підтверджуються.

Чи здійснюються слідчі дії відносно іншої сторони конфлікту? Хтось з охоронців турбази затриманий? Якщо ні, то як це коментують в поліції?

Якби з другої сторони були б потерпілі і в них була б хоча б подряпина, їх би 100% показали, щоб посилити негатив відносно ПС. Але цих потерпілих немає. По документах проходять “удари по нозі”. Які удари по нозі?) Хіба що ногою об голову Хорвата вони могли отримати пошкодження. Не було і очних ставок. Бо одразу справу розвалиться.

По хлопцям стріляли, коли вони вже були зв’язані. Ми вважаємо, що перед цим їх отруїли. Бійці взагалі не пам’ятають останні 2 години і розповідають, що фізично не могли дати адекватний відпір. Але слідство не хоче про це говорити. Нікого з працівників “Хати Магната” не затримано.

 

http://pravyysektor.info/news/news/1569/konflikt-dragobrat-bijciv-ps-bulo-otruyeno.html

Рубрики: Події та коментарі