Італійці масово протестують проти гомодиктатури

Автор: . 01 Лют 2016 в 19:53

Італійці масово протестують проти гомодиктатури

 

Близько двох мільйонів італійців взяли 30.01.2016 р. участь у вуличних акціях на захист традиційної сім’ї.

Найбільший мітинг проходив у Римі. З цілої Італії до Вічного Міста сьогодні увесь день прибували потяги та автобуси наповнені людьми, які повстали проти спроб італійської влади протиснути закон, який би зрівнював у правах традиційні сім’ї і збоченців. Організатором зібрання, яке відбулося на місці староримського іподрому Ціркус Максімус, виступив Комітет «Захистимо наших дітей» (Comіtato Difendiamo i nosri figli). Про це повідомляє портал «Narod.hr».

Наші читачі із Італії повідомляють, що акція сколихнула значну частину італійського суспільства.

Акція покликана показати італійській владі, що італійці сприймають сім’ю як життєвий союз чоловіка і жінки та що нормальна традиційна сім’я є найкраще місце для дітей.

Серед активних учасників акції — націоналісти та представники католицьких мирянських організацій.

Виступаючи на цьому двохмільйонному зібрані, один з організаторів цього зібрання Сімон Піллон наголосив, що італійці вимагають від влади відкликати скандальний законопроект цілком. Він також наголоси, що найбільшою жертвою цього закону стануть діти, яких зможуть всиновлювати збоченці.

Італійський прем’єр Маттео Ренці є одним із ініціаторів прийняття закону, який би фактично зрівняв в правах сім’ї нормальних людей та осіб, що хворіють на гомосексуалізм й інші відхилення. Але навіть у правлячій італійській коаліції багато хто виступає проти прийняття цього законопроекту. Протестуючих цілком і повністю підтримав міністр внутрішніх справ Італії Анджеліно Альфано, очільник партії Новий правий центр.

Протестувальникам від імені Італійської єпископської конференції висловив підтримку глава цієї Конференції кардинал Анджело Баньяско.

Італійське ЛГБТ-лобі та ліво-ліберальні партії чинять шалений тиск на італійську владу, щоб протиснути вигідний збоченцям закон.

 

http://banderivets.org.ua/italijtsi-masovo-protestuyut-proty-gomodyktatury.html

Рубрики: Події та коментарі