ФРАГМЕНТИ

Автор: . 18 Тра 2019 в 0:02

Василь Іванишин

 

ФРАГМЕНТИ

(продовження)

 

Зарубки на пам’ять для лідерів-демократів і „теж-націоналістів”:

У 1991 році ви зрадили українську національну ідею заради космополітичної демократії та капіталістичного ринку – і разом з червоними створили злодійську державу.

У 1994 році ви зрадили національну ідею, бо звели українську політику до бротьби з „поганим” Л.Кравчуком, – і допомогли червоним привести до влади ”хорошого” Л.Кучму.

У 1998 році ви зрадили українську ідею, бо вели боротьбу не за Україну, не з ворогами України, а з націоналістичними організаціями, – і допомогли червоним штучно збільшити свої фракції у ВР.

У 1999 році ви зрадили українську ідею, бо не пішли під її прапором, влаштували національно-демократичну „масовку”, яка мала розтягти голоси українців-патріотів, а в другому турі прямо закликали голосувати за Кучму, – і так допомогли зберегти систему, яка передбачає обов’язкову присутність червоних у владі.

У 2000 році ви зрадили національну ідею, бо замість її утвердження допомогли Кучмі передати владу блідо-червоним соціал-демократам.

У 2001 році ви зрадили національну ідею і об’єдналися з червоними задля усунення Кучми – і так витягли червоних із політичного небуття.

У 2002 році ви зрадили національну ідею, бо пішли в безідейні „іменні” блоки, – щоб потім у ВР разом з червоними вирвати з рук Кучми-Медведчука владне корито і поділити між собою.

У 2003 році ви зрадили українську ідею, бо обнімалися з червоними на вічах і переконували українців, що спадкоємці катів України „уже не такі”, – і зміцнили авторитет та вплив червоних.

У 2004 році ви зрадили українську ідею заради „месії” – і разом з червоними створили „помаразм” та уряд без українців.

У 2005 році ви зрадили національну ідею, бо закликали українців голосувати як не за антиукраїнський „помаразм”, то за червоних, – і так привели їх у парламент.

У 2006 році червоні зрадили вас – і взяли владу в Україні…

Правда, які поганці ті червоні? Гірші від них хіба тільки ми, бандерівці, які кожного разу застерігали вас, що такі ваші дії – це зрада України. Але хто про це тепер пам’ятає! То ж залишайтеся й надалі білі та пухнасті – так легше вести за собою натовпи збаранізованих вами українців у чергову неволю…

[2007 р.]

Рубрики: Твори Василя Іванишина