ЄПИСКОП ПЕРЕДАВ ХВОРОМУ ЧОЛОВІКУ СВОЮ НИРКУ

Автор: . 07 Чер 2016 в 0:01

ЄПИСКОП ПЕРЕДАВ ХВОРОМУ ЧОЛОВІКУ СВОЮ НИРКУ

 

Католицький єпископ віддав хворому чоловіку свою нирку. Операція з трансплантації органа відбулася 1 червня в лікарні міста Кочі у штаті Керала, Індія.

Операція пройшла успішно, як донор так і реципієнт знаходяться під наглядом лікарів. Єпископ з Індії прийняв своє рішення, зокрема, у відповідь на заклик Франциска творити під час Ювілею Милосердя діла милосердя.

Єпископ-помічник єпархії міста Пала, Індія, магістр Якоб Мурікен висловив надію, що його вчинок змінить небажання людей в Індії жертвувати свої органи для допомоги тяжко хворим.

Реципієнтом нирок католицького єпископа був 30-річний індус на ім’я Соорай. Він народився з однією ниркою, яка була пошкоджена під час діалізу. Про цей випадок з індусом єпископ Мурікен дізнався від отця Девіса Чірамел, засновника Фонду Нирок в Індії. Це перший католицький священик, який у 2009 році віддав свою нирку для пересадки. З тих пір багато священиків і черниць у цій країні, за прикладом о. Чірамела, також пожертвували свої органи.

Єпископ Мурікен, якому 16 червня виповниться 54 роки, відомий своєю простотою і суворим способом життя. Він вегетаріанець. Свій вільний час він проводить у компанії священиків похилого віку в їхньому будинку. Їздить громадським транспортом. Дарунки, які отримує, переказує у центр для розумово відсталих дітей.

 

http://catholicnews.org.ua/iepiskop-peredav-hvoromu-choloviku-svoyu-nirku

Рубрики: Події та коментарі