ЕЛАМ

Автор: . 14 Лют 2016 в 0:02

ЕЛАМ

 

Від редакції: Кіпр країна близька українцям не тільки завдяки своїй православній та візантійській спадщині, але й завдяки ряду проблем, що постали перед нею в ХХ столітті. Найбільш яскравим прикладом є окупація частини острова чужоземними військами при повній мовчанці західних “союзників”. Про це та інше йдеться в бесіді з відповідальним за міжнародні зв’язки кіпрської націоналістичної партії “ЕЛАМ” Стратосом Каранікалау.

Розкажіть коротко про історію вашого руху.

Національний народний фронт (Εθνικό Λαϊκό Μέτωπο – Ε.ΛΑ.Μ.) є націоналістичною організацією заснованою 2008 року.

Керівництво здійснюється провідником партії паном Крістосом Крісту, політрадою та центральним комітетом, відповідальним за прийняття політичних рішень.

Причинами заснування руху ЕЛАМ було:

А) Провідні партії провадять політику загибелі Кіпру
Б) Брак бачення та довготермінового планування розвитку та добробуту нашого народу
В) Політична сцена на Кіпрі не мала жодного організованого руху, котрий виступав би проти панівного істеблішменту, висловлюючи нові політичні ідеї опору.

Нашою ідеологією є народний націоналізм, який становить продовженні патріотизму, що існує в кожному греку-кіпріоту.
Свобода та національна гідність суть нашими головними цілями.

8WQ6Z-ofack
Яке ваше розуміння концепції соціального націоналізму?

ЕЛАМ сповідує народний націоналізм. Ми захищаємо наш народ, тобто людей еллінського походження, ми маємо свій власний погляд на еллінську націю, і ми надаємо допомогу грекам Кіпру, що опинились перед лицем соціальних проблем на зразок бідності, безробіття та дискримінації.

Які наслідки приєднання Кіпру до Європейського союзу?

Входження до зони євро погіршило нашу економічну ситуацію. Лібералізація банківського сектору, недостатній контроль за банками з боку уряду під керівництвом лівацької партії AKEL, залишили наші банки в борзі по облігаціях, що в чотири рази перевищував ВВП Кіпру.

З іншого боку, центральний уряд в Брюселі накинув нам нові закони, які ще більше послабили суверенітет нашої держави.

Після входження в Євросоюз, наша країна наповнилась іммігрантами з Європи та нелегалами з країн третього світу, зокрема з Африки та Азії. Це викликало незворотні демографічну, релігійну та культурну деградацію в нашій країні. Велике число нелегалів потрапляє через частину острова окуповану турками, з благословення турецької армії та турецької псевдо-держави на Кіпрі.

Євросоюз сприяє глобалізації та імміграції не європейців на нашу землю і бореться проти націоналізму, який є природнім почуттям корінних європейців. Ми віримо в Європу незалежних націй, де пануватиме повага до місцевих спільнот та звичаїв.

124890767_Cyp2_399426b
Деякі патріотично налаштовані громадяни в Україні підтримують входження нашої держави до ЄС,НАТО та СОТ. Яка ваша думка щодо такої позиції?

Ми знаємо, що деякі українські патріоти прагнуть приєднання України до тих інституцій, розглядаючи їх як крок до незалежності та засіб послаблення російського впливу у ваші внутрішні справи.

Нажаль Кіпр не отримав від тих інституцій жодної допомоги. Туреччина й досі тримає під окупацією 40% нашої землі, і Кіпр лишається єдиною розділеною країною в ЄС, частково окупованою з боку країни-члену НАТО!

Яка ваше бачення вирішення проблеми окупованого Північного Кіпру?

ЕЛАМ розглядає політику чинної влади щодо проблеми Північного Кіпру цілком хибною. Ця проблема полягає у вторгненні та тривалій окупації, а не в питання співжиття двох громад. Туреччина частина цієї проблеми, а не партнер з її вирішення. Націоналістичний рух виступає проти будь-якого варіанту рішення у формі «дві зони – дві спільноти».

Єдиним рішення проблеми будуть заходи спрямовані на визволення нашого острова.

Тому ми вимагаємо:

– Припинити розмови про федерацію як вирішення проблеми.

– Оголосити Туреччину у всіх міжнародних інституціях як агресора і окупанта північних земель нашого острова.

– Відправити Туреччину до міжнародного суду щодо військових злочинів чи вимагати компенсацій для жертв війни, спричиненої цією державою.

– Негайно закрити всі контрольно-пропускні пункти на кордоні з окупованими територіями.

– Знати союзників серед держав, які мають інтереси в нашому регіоні і прагнуть допомогти Республіці Кіпр.

– Підтримувати моральний стан нашого народу на високому рівні.

Республіка Кіпр має стати на захист своїх біженців. Також мають, бути створені комітети через які біженці можуть продати державі своє майно.

Ще однією вимогою ЕЛАМу є конфіскація майна турків-кіпріотів як репарацію за турецьке вторгнення та окупацію.

В якому становищі на Кіпрі перебуває традиційна сім’я? Чи присутня у вас ліберальна пропаганда педерастії? Як ви з цим боретесь?

Традиційна сім’я на Кіпрі дуже міцна і є складовою нашого православного й еллінського способу життя. Ми віримо в сім’ю, що складається з батька, матері та багатьох дітей, і це єдиний спосіб вижити на острові 40% площі якого населені варварами.

Пропаганда педерастії поки що слабка.

oMh7vrg4Krs
Яке ваше бачення співпраці між європейськими націоналістами? Яким є ваше бачення геополітики загалом?

Ми підтримуємо тісні взаємини з багатьма націоналістичними рухами в Європі. Ми інформуємо їх про проблеми Кіпру і неприйнятність можливого приєднання Туреччини до ЄС. Ми поділяємо спільне бачення вільних національних спільнот. Ми також тісно співпрацюємо з ВО «Свобода», яка є знаною в Європі партією.

Наше геополітичною візією є Кіпр як енергетична потуга (завдяки газу та нафті), яка відіграватиме важливу роль в Південно-Східному Середземномор’ї.

З іншого боку, наш взір спрямовано на окуповану частину острова. Ми відірвані вигнані з наших міст, сіл та домів. Кіпріоти втратили своїх родичів через турецьку агресію та окупацію. Більше того, тисячі турецьких поселенців переїхали на окуповані землі. Якщо додати до цього мусульман-нелегалів, що оселились на вільній частині острова отримаємо число чужинців, яких слід бути відправити додому, коли прийде час.

Щоб досягти цієї мети нам потрібна сильна армію для захисту і просування наших інтересів і націоналістичний уряд для втілення цих планів.

Які ідеологи, письменники та герої найбільш шановані націоналістами Кіпру?

Як грекам, нам найбільш близькі еллінські письменники та ідеологи, такі як Іанополос та Драґуміс. Також ідеолог, який нині перебуває в ув’язненні за свої переконання, провідник «Золотого світанку» – Ніколаос Мікалоліакос, як і двоє інших керівників цього року – Паппас та Лаґос. Всі вони кинуті до темниці грецькою владою.

Ми поважаємо всіх героїв еллінської історії, а особливо бійців EOKA (Національна організація звільнення Кіпру – Εθνική Οργάνωσις Κυπρίων Αγωνιστών), які боролись за визволення від британських окупантів та за об’єднання Еллади. Один найбільших наших героїв це командувач EOKA генерал Ґеорґіос Ґрівас.

Чи провадить ЕЛАМ екологічну та соціальну діяльність? Якщо так, то в який спосіб?

ЕЛАМ здійснює екологічну діяльність, зокрема прибирання сміття на пляжах та в лісах, а також у вигляді екологічної пропаганди. Як націоналісти ми любимо нашу землю та захищаємо середовище в якому ми живемо.

Наша соціальна діяльність також дуже напружена. Ми роздаємо їжу, одяг, взуття та шкільне приладдя грецьким сім’ям, постраждалим від економічної кризи. Кризи принесеної на Кіпр бюрократами з Євросоюзу та банкірами.

Щоб ви побажали українським товаришам?

Ми шлемо найтепліший привіт українським націоналістам. Наші країни мають багато спільного і нам близька ваша боротьба за справжню незалежність вашої країни.

Сайт партії ЕЛАМwww.elamcy.com

 

http://zentropa.net/intervyu/elam.html

Рубрики: Націоналізм у світі