Австралія понад усе

Автор: . 19 Лют 2016 в 12:50

Австралія понад усе

 

Від редакції: Знання більшості людей про Австралію обмежуються згадками про дивовижних тварин та те, що ця країна займає цілий материк. Однак і там існує оригінальний націоналістичний рух, що провадить боротьбу проти наступу глобалізації, толерантності та всюдисущого «вільного ринку». Пропонуємо бесіду з провідником партії «Австралія понад усе» доктором Джимом Салімом, яку він радо провів з представниками спільноти «Зентропа».

Розкажіть коротко про себе на Партію «Австралія понад усе»

Мене було нещодавно обрано головою партії «Австралія понад усе». Звісно ж, історія австралійського націоналістичного руху налічує десятки років, і мені судились відіграти активну роль у вироблені наших позицій. Якщо ваших читачів цікавитиме глибше розуміння австралійського руху взагалі, я б радив їм ознайомитись з моєю дисертацією (яка є науковим, а не просто історичним документом) за цим посиланням: www.alphalink.com.au/~radnat/otherradicalism/index.html

Звісно, дана роботи присвячена не тільки суто націоналістичним рухам, але також консервативним, і тому подібним, однак все ж вона допоможе вам з’ясувати краще що й до чого.

Ознайомитись з програмою та діяльністю нашої партії можна на нашій головній сторінці: www.australiafirstparty.net

Які основні проблеми постають нині перед австралійцями європейського походження?

Безсумнівно моя країна стала одним зі слуг глобальної системи. Австралія не спромоглася здобути реальної незалежності, перед тим як нас полонили глобалісти, тому правлячому класу не склало великих труднощів змінити одного господаря на іншого, насправді вони впроваджували всі зовнішні вказівки починаючи з Другої світової війни. Починаючи від служби британському банківському капіталу, наша влада перейшла на службу капіталістам-інтернаціоналістам з Америки, а нині здалась на милість глобалізації.

За такого залежного статусу нашої країни, ми як націоналісти, не можемо не помітити політики етнічних чисток спрямованих проти громадян європейського походження. Стрімка імміграція, вторгнення «людей на човнах» [мається на увазі біженців з прилеглих острівних країн – прим.пер.], залучена робочої сили ззовні, анти-сімейна політика та містечкове споживацтво, – все це доклалось до кризи існування Австралії як європейського суспільства.

Партія «Австралія понад усе», на відміну від деяких консервативних патріотичних груп, не боїться відкрито говорити про справу фізичного виживання нашого народу. Бурчання істеблішменту про «расизм» виводить з ладу багатьох, але не спиняє нас. Враховуючи зростання китайської супердержави, та її дедалі більшого впливу на австралійську економіку і політику, ми розглядаємо балачки ліберальних медіа про расизм цілковито беззмістовними. Китайський імперіалізм навчить найбільш впертих лібералів , що таке справжній расизм.

australian-flag-reduced
Як швидко і через які причини погіршилась ситуація з неєвропейською міграцією та сімейними цінностями?

Наша традиційна імміграційна політика, іноді звана «Політика білої Австралії» була рішуче змінена 1966 року. Нові принципи, по суті спрямовані на азіатизацію Австралії та зміну етнічного обличчя через мультикультуралізм. Без сумніву, за цим планом Австралія має бути інтегрована в азійських економічний регіон з вільною торгівлею та вільним рухом робочої сили. Це план втілювавсь поступово і завжди мав чіткий зв’язок з процесами економічного розвитку в азійському регіоні.

В нашій країні можна спостерігати величезний компроміс, за якого ліві продали свої ідеї класової боротьби, а праві розміняли свій консерватизм на толерантність і «різноманіття» в сенсі сексуальному, етнічному та поведінковому. І обидві сили погоджуються з економічною глобалізацією.

Атака проти сім’ї і того, що ми звемо нормальними суспільними цінностями почалася з боку ліваків, але без суттєвого опору з боку так званих економічних правих. Звісно, деякі консерватори намагаються обороняти сімейні цінності і мораль в суспільстві, але глобалістська система уярмлює їхні політичні групи через використання певних ідеологічних механізмів. Однак останнім часом проглядається збурення в таборів консерваторів через намагання глобалістів впровадити так зв. «одностатеві шлюби».

Чи зазнають австралійські націоналісти репресій?

Ситуація почала сильно погіршуватись з 1980-х – поч. 1990-х років, коли націоналістична партія «Австралійська національна дія», яку я тоді очолював була знищена державою. В той же час, проти нас діяли підкуплені свідки та суди, зрежисовані таємною поліцією.

Нині репресивний апарат застосовує диверсантів, засоби масової дезінформації та створення підставних організацій. Іншими словами, вживаються тонші методи. Нажаль, і вони дають свої результати. Провідна консервативно-патріотична партія під назвою «Єдина нація» керується в такий спосіб, а партія «Австралія понад усе» зазнала подібної атаки кілька років тому.

Зараз, австралійський націоналістичний рух знову консолідується, і «Австралія понад усе» може об’єднати в своїх лавах всіх націоналістично мислячих осіб чи досягти позитивної угоди з іншими угрупованнями, в іншому разі нам доведеться чекати нових зусиль системи спрямованих на нашу дестабілізацію.

Яких австралійських філософів, ідеологів та письменників чи радили прочитати?

Австралійський рух – незвичайний. Наші провідні письменники, такі як Кевін МакКолі (Kevin McCauley), Алек Сондерс (Alec Saunders) та Браян Найт (Brian Knight) розкажуть вам, як потужний Австралійський робітничий рух кінця ХІХ століття витворив австралійський етос, нашу національну ідентичність та соціальне бачення людського співтовариства. Вони спрямують вас до Вільяма Лейна (William Lane), Джека Ленґа (Jack Lang), Джона Кертіна (John Curtin) та Вільяма Спенса (William Spence). Австралійський радикальний націоналістичний рух зосереджений навколо нашого народного письменника Генрі Ловсона (Henry Lawson), що існував понад століття тому, надихає нас дотепер.

Ми хотіли б пояснити нашим друзям в Європі, що наша національність також пов’язана з ґрунтом, в тій же мірі як в американців чи аргентиців. Наші предки прибули сюди зі Старого світу, але ми витворили щось нове.

Моя дисертації пояснює походження сучасного австралійського націоналістичного руху, і саме тому я раджу звернутись до неї всім охочим дізнатись більше.

Щоб ви хотіли побажати товаришам в Україні?

Ми б дуже хотіли мати друзів та союзників у всьому світі. Ми тісно співпрацюємо з націоналістами в Новій Зеландії, беручи до уваги те, що обидві наші країни мають спільну долю. Ми спілкуємось з різними рухами і вважаємо важливим обмін досвідом. Наприклад, теперішня боротьба «Золотого світанку» проти злодійства грецької влади свідчить, що зміни режимів та так зв. свобода є оманою. Ми мусимо всі заступитись на грецьких побратимів.

Боротьба українських націоналістів не вельми відома нам, але ми б хотіли дізнатись більше. Ми прагнемо розширити наші братерські взаємини на всіх.

 

http://zentropa.net/intervyu/avstraliya-ponad-use.html

Рубрики: Націоналізм у світі