Акція «Добровольцям – заслужене визнання!» біля Київської обласної ради

Автор: . 09 Чер 2016 в 0:01

Акція «Добровольцям – заслужене визнання!» біля Київської обласної ради

 

07.06.2016 р. НР «ДІЯ» біля Київської обласної ради провів акцію «Добровольцям – заслужене визнання!».

На акції були присутні активісти, добровольці-учасники АТО, учасники найгарячіших військових баталій з окупантом в Україні, які після двох років ведення воєнних дій досі не визнані учасниками АТО. Відтак, вони та їхні родини не отримують належної допомоги від держави, а найголовніше – позбавлені офіційного визнання як захисники України.

Саме тому, до Київської обласної ради було подано проект рішення «Про статус ветеранів війни-добровольців учасників бойових дій», який одночасно буде подано на розгляд депутатів місцевих рад по всій Україні. Цей документ покликаний визнати добровольців, які брали участь у бойових діях в зоні АТО, борцями за волю та незалежність України та ввести наступні поняття в українське законодавство: добровольці-ветерани війни, добровольці-інваліди та добровольці-учасники бойових дій. Відповідно, фінансування витрат, пов’язаних із введенням в дію цього рішення, здійснюватиметься за рахунок місцевих бюджетів у порядку передбаченому Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Проект рішення «Про статус ветеранів війни-добровольців учасників бойових дій» сьогодні прийнятий відповідним комітетом Київської обласної ради на опрацювання. За попередньою інформацією, наш проект рішення буде винесений на розгляд сесії ради 14 червня. Тому дякуємо всім, хто долучився до нашої акції та допомагає нашим воїнам нарешті отримати заслужене звання захисника України.

 

http://sectorpravdy.com/ua/news/duknews/1721-aktsiia-dobrovoltsiam-zasluzhene-vyznannia-bilia-kyivskoi-oblasnoi-rady

Коментарі Facebook

Рубрики: Події та коментарі