Режим понад усе!

Автор: . 17 Січ 2016 в 12:58

Женя Гицель

 

Режим понад усе!

 

Слава режиму! (Безвізовому, хто не зрозумів.)

Нарешті наша гаряче улюблена народом влада пояснила навіть найбільш темним громадянам, за що боровся Майдан у 2013-14-му роках. Насправді не за елементарні свободу, гідність чи народовладдя (по-справжньому вільним європейцям вони не потрібні!), не за права українців бути господарями на своїй землі (це ж фашизм!), не за знищення неоколоніальної бандитської системи управління державою (не така вже вона й бандитська!), і вже, боронь Боже, не за ретроградами плекані християнські або національні вартості чи якусь там міфічну національну державу – “українську Україну” вишиватників (на Заході все це не люблять!). А за що ж? Я вам скажу: за право без віз їздити у Євросоюз! Саме за цю величну мету клали голови і нищили здоровʼя повстанці тієї лютої зими два роки тому. Тож возрадуймось! Свято наближається!

Правда, до цього ще нашими предками – князями, козаками і гайдамаками – омріяного безвізового режиму досить далеко (не всі європейці виявились готові до наших прудких братніх поривів), але вже тепер, на шляху до нього, з підказки глибокомудрих і безкорисливих західних партнерів, ми впевнено позбуваємось важкого спадку – отих недонищених решток української культури. І свідченням цьому – процес прийняття безлічі важливих законів нашою коханою Верховною Радою. Найкращі з них стосуються найкоштовніших прав братів наших старших із Євросоюзу, США та МВФ, щоб їм легше було панувати.., тобто я хотів сказати допомагати нам будувати вистраждану Євроукраїну. Що особливо тішить у тих єврозаконах так це те, що нарешті люті вороги європейськості, оті християни, які тільки тимчасово є більшістю в нашій країні, змушені будуть гідно вшановувати найдорожчу сіль усієї планети – сексуальні меншини та пропагувати їх цінності.

Тільки уявіть, яка гряде полегша для наших політиків і туристів, апатридів і кримінальників, спаратистів і грантососів, повій і розвідників (але ні, розвідників у нашій демократичній державі не повинно бути! навіщо вони нашій миролюбній країні?)! Злі язики твердять, що в більшості українців через начебто не надто вдалу економічну політику уряду та війну з Росією просто нема за що їздити по світах. Але я так скажу. І хай не ображаються! Ті, що не мають грошей їздити на святу для кожного патріота землю Євросоюзу – не поважають мрію людей, котрі мерзли і гинули на Майдані! А ті хуторяни, що просто не хочуть їхати за кордон, вказують на тамтешні політичні провали і при цьому вимагають від влади насамперед вирішити якість внутрішні державотворчі питання – волохата рука Москви!

Слава Євроукраїні! Слава режиму!

Рубрики: Памфлети