ПРЕМ’ЄР УГОРЩИНИ ВИСТУПИВ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ СУВЕРЕННИХ ДЕРЖАВ І ХРИСТИЯНСЬКИХ ТРАДИЦІЙ В ЄВРОПІ

Автор: . 25 Жов 2016 в 20:32

ПРЕМ’ЄР УГОРЩИНИ ВИСТУПИВ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ СУВЕРЕННИХ ДЕРЖАВ І ХРИСТИЯНСЬКИХ ТРАДИЦІЙ В ЄВРОПІ

 

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан закликав протистояти «радянізації» Європи, заявивши про спробу Брюсселя підірвати незалежність європейських країн. Глава угорського кабміну також виступив за збереження суверенних держав і християнських традицій в Європі і закликав захистити кордони від напливу мігрантів.

«Волелюбні люди повинні врятувати Брюссель від радянізації: від тих, хто хоче вказувати нам, з ким ми повинні жити в нашій власній країні», – заявив Орбан в неділю. Він зазначив, що свобода Європи грунтується на ідеї національної держави і на християнських традиціях. «Не може бути вільної Європи без національних держав і тисячолітньої мудрості християнства», – вважає Орбан. «Ми хочемо бути європейською нацією, а не національністю в Європі», – підсумував політик, зазначивши, що не можна дозволити обрізати Європі «коріння, які зробили її великою».

Орбан також в черговий раз висловився за закриття державних кордонів Угорщини, щоб захистити країну від напливу мігрантів. «Ми повинні закрити кордон, щоб зупинити приплив мігрантів з півдня», – заявив прем’єр.

Ці заяви Орбан зробив у неділю в Будапешті під час пам’ятних заходів, приурочених до 60-річної річниці Угорського повстання 1956 року. У них брав участь також президент Польщі Анджей Дуда, який висловив угорському прем’єру підтримку, заявивши, що Угорщина і Польща «були разом в найважчі моменти».

 

http://catholicnews.org.ua/premier-ugorshchini-vistupiv-za-zberezhennya-suverennih-derzhav-i-hristiyanskih-tradiciy-v-ievropi

 

Рубрики: Християнство і націоналізм