Франциско Франко: Масонство

Автор: . 24 Січ 2016 в 0:08

Пропонуємо увазі читачів збірник статей відомого іспанського військовика, політика та консервативного мислителя Франциско Франко. На жаль, українською мовою його праці не перекладені, тож  звертаємося поки що до російського видання.
                                                                                                 НІЦ ім. Д.Донцова
 

Франсиско Франко. Масонство. Перевод с испанского А.М.
Иванова. Предисловие и комментарии П.В. Тулаева. — Москва:
≪Слава!≫,  ООО ≪Форт-Профи≫,  2008. — 304 с.

Із анотації до російського видання: “Книга написана знаменитим диктатором Франциско Франко (1892-1975), видатним державним і військовим діячем, котрого заслужено називали Вождем іспанської нації. Під спільною назвою “Масонство” зібрані його статі, видані під псевдонімом Хакім Бор невдовзі після Другої світової війни. Довший час люди не знали, хто приховувався під цим імʼям. І лише після смерті генералісимуса печать секретності було знято”.

Із передмови автора: “Ця книга народилась як насушна потреба, тому що чимало іспанців, як у нашій країні, так і за межами її, дуже хотіли б знати правду стосовно одного із найбільш хвилюючих й одночасно найменш вивчених питань нашої епохи: стосовно питання про масонство. Виникла необхідність зібрати разом факти, доведені і зафіксовані в анналах іспанської історії, котрі замовчує більшість ліберальних істориків, факти, котрі показують, яких розмірів досягнула ракова пухлина, що розʼїдає суспільство”.

 Франциско Франко: Масонство
 
 
 
Джерело: http://vk.com/doc154885659_329665701?hash=7fd801880d92198488&dl=f75165abeaf2d394ef
Рубрики: Бібліотека Центру | Іншими мовами | Традиція право-консервативної думки