Земля і воля

Автор: . 06 Гру 2019 в 0:01

Галина Пагутяк

 

Земля і воля

 

Минулий мій допис проти продажу землі  визнали таким, що перебуває у філософській площині, а отже, не треба до нього ставитись серйозно. Фото чорного котика  Боніфація зібрало втричі більше лайків. Якщо я зараз скажу, що гасло «Земля і воля» зараз найактуальніше, читати точно не будуть. Але якщо  я висловлюсь більш сучасно – Глобальна війна за ресурси України – мене ніхто вже не назве відсталою. Просто скажуть, що в мене параноя. Життя-бо прекрасне:безвіз,перспективи,Париж,Відень… Насправді все це дешеві брязкальця і коралі, за які в аборигенів видурювали землю предків. А потім ті аборигени виздихали у резерваціях від європейських хвороб та вогняної води. Якщо ти не можеш заробити на подорожі грошей,ти нікчема. Віндовз давно вже стали єдиним вікном, через яке дивляться на світ, і ці люди не менш зомбовані, ніж ті,що дивляться телевізор.   Вони відрізали себе від реальності, де клімат змінюється на очах, де розпродаж тих земель, що ще придатні для обробітку, вигідний усім, окрім українців. Чим це загрожує нам конкретно? Та не будете мати, шановні, елементарно,що жерти. Зате не буде сільських бабусь, які торгують молоком,сиром, яблуками і морквою. У 90-і роки люди шукали собі кавалки цілини, трималися за дачі, і так змогли врятувати своїх дітей від голоду. Забули вже? Тепер не буде і цього. Не буде ні мови,ні армії, а віри в нас давно немає, є просто церква, якій байдуже до  того, якими грошима несуть пожертви: кривавими московськими, щирими українськими, чи євро. Аби несли. І те, що вірні зі своїми прирученими попами нищать намолені прадідами храми, теж має стосунок до землі. Бо відчуження від землі – процес, який триває безперервно вже сто років і приніс уже свої дегенеративні плоди: вас, ваших дітей, вашу владу. Це гірше,  ніж сумнозвісна приватизація. Устократ.

Своя армія – це армія, яку годує рідна земля. Така армія не стане виконувати злочинних наказів командирів з минулого століття, шпигунів ворожої держави. Її ще належить створити. Але з чого і з кого? З генетичного мотлоху, для якого зелені папірці важливіші за долю майбутніх дітей, якщо ті взагалі народяться після тієї агрохімії, що вже знищила половину бджіл і птахів.

Один чоловік у міжвоєнний період поїхав до Канади, заробив грошей, купив землю і став господарювати. Почалася війна,прийшли совіти, забрали землю, а його відправили в Сибір. Бо не було армії, яка б його захищала і його власність.

Мова. Чия мова – того і земля. Ви це зрозумієте,але буде вже запізно. Та вже пізно, бо не соромно зрікатися рідної мови задля вигоди.

Земля – основа незалежності і свободи кожного народу. Якщо він її втратив, то мріє повернути. У «Мандрах Гуллівера» є розділ про острів, який літає в повітрі. Прочитайте, хто там жив на тому острові. Впізнаєте? Ні? Шизофренію лікують,поставивши перед хворим дзеркало.  Дзеркало правди. Я бачу шизофренію в тих мудрагелів, які проти відведення сил, але за тотальний розпродаж української землі.

http://pahutyak.com/

Рубрики: Одним словом | Події та коментарі