ВЧЕНІ Б’ЮТЬ НА СПОЛОХ: НА УКРАЇНУ ЧЕКАЮТЬ МАСШТАБНІ ПРОБЛЕМИ ЧЕРЕЗ НОВУ «ГЕНДЕРНУ» ПОЛІТИКУ УРЯДУ

Автор: . 04 Кві 2016 в 20:03

ВЧЕНІ Б’ЮТЬ НА СПОЛОХ: НА УКРАЇНУ ЧЕКАЮТЬ МАСШТАБНІ ПРОБЛЕМИ ЧЕРЕЗ НОВУ «ГЕНДЕРНУ» ПОЛІТИКУ УРЯДУ

 

У Києві християнські вчені різко виступили проти затвердженого Кабінетом Міністрів Плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року. Науковці з різних сфер висловили серйозне занепокоєння тими напрямками стратегії, які стосуються «гендерних» питань, а також оприлюднили результати досліджень, що доводять згубні наслідки реалізації гендерної політики, прописаної у документі.

31 березня у Києві в УНІАН пройшла прес-конференція щодо затвердженого Кабінетом Міністрів України 23 листопада 2015 року Плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, ініційована ВГО «Інститут генези життя та Всесвіту» під керівництвом Валерія Решетинського, який є головою Національного Українського Євангелічного Альянсу.

Під час конференції кандидати технічних, юридичних, медичних, філософських та економічних наук в один голос заявили, що реалізація гендерної політики (зокрема, заходів, прописаних у Стратегії) несе загрозу не лише фундаментальним цінностям та природним правам громадян, а й неодмінно спричинить масштабні проблеми соціального, економічного та епідеміологічного характеру.

«Ми виступаємо не за дискримінацію спільноти ЛГБТ, а проти здійснення науково необґрунтованої гендерної політики, що передбачає пропаганду морального й сексуального розбещення населення, до чого можуть призвести «анти дискримінаційні» поправки до законодавства», – говориться у спільній заяві вчених.

Вчені занепокоєні тим, що українські громадяни не були поінформовані належним чином ні щодо справжніх мотивів, ні щодо наслідків реалізації планів, прописаних у Національній стратегії, таких як: розробка законопроекту про легалізацію одностатевих шлюбів; легалізація усиновлення дітей трансгендерними парами; підготовка фахівців у сфері анти дискримінаційного права; планування процедури заміни документів транссексуальним особам; підвищення кваліфікації медпрацівників по спеціалізації «транссексуальність»; забезпечення покарання за злочини, вчинені з мотивів нетерпимості за ознаками сексуальної орієнтації та транс сексуальності.

Розробка і підписання урядом Плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, з точки зору науковців, були ініційовані ЛГБТ-групами.

«Практика всіх країн, де легалізовано одностатеве партнерство, показує, що все починається з вимог представників ЛГБТ усунути дискримінацію, потім доходить до легалізації одностатевих шлюбів та права таких сімей усиновлювати дітей, а потім, починаючи зі шкіл, розгортається гей-пропаганда», – говорить кандидат юридичних наук Олена Львова.

Учені, проаналізувавши результати передових досліджень у сфері медицини, економіки, юриспруденції та філософії, попередили, що практичне впровадження урядом вищезгаданих заходів призведе до таких наслідків, як: катастрофічне поширення ВІЛ/СНІДу та хвороб, що передаються статевим шляхом; деконструкція чоловічої та жіночої статі через ігнорування їхньої природи; поглиблення демографічної кризи; руйнація інституту сім’ї, що є базисом існування держави; знищення національної та культурної самобутності українців; ініціація потужних суспільних протестів та поглиблення розколу у державі та ін.

Відповідаючи на запитання журналістів, кандидат медичних наук Володимир Медвєдев однозначно заявив, що явище гомо сексуальності не є вродженим:
«Є геном і молекулярна біологія, а на них вже накладаються поведінкові впливи, що можуть зміщувати вісь в одну чи іншу сторону. Позиція ж ЛГБТ пропагандистів така, що ці зміщення  закладені відразу,а ми лише даємо їм можливість проявитись».

Кандидат технічних наук, директор Інституту генезиза життя та Всесвіту, голова Національного Українського Євангелічного Альянсу Валерій Решетінський у своєму виступі зазначив:
«ЛГБТ мислення повністю знищує поняття людської гідності, сімейних цінностей, штовхає суспільство у прірву морального примітивізму та розбещення. То невже заради хворобливої, сексуально-стурбованої купки людей, яких всього 1-2 %, суспільство повинне повністю переформувати свій устрій, сім’ю, освіту, виховання дітей на абсолютно ненауковий і хибний лад? Наші Президенти під час інавгурації кладуть руки одночасно на Конституцію та Євангеліє як основи непорушності закону Божого і закону України. Прийшов час не лише цілувати палітурку Євангелія, а керуватися ним, як настановою. Тому буде доречним процитувати однозначне ставлення Євангелія до цієї проблеми: «Не лягай із чоловіком, як із жінкою, бо це мерзота. Їхні жінки замінили природні статеві стосунки на протиприродні, подібно й чоловіки відмовились від природних статевих стосунків з жінками і несамовито розпалилися похіттю один до одного, чоловіки до чоловіків. Вони поводяться безсоромно і в самих собі сповна отримують покарання». Хочу додати, що коли суспільство легалізує ці відхилення, то моральний тягар лягає на плечі всього народу».

Вчені направили відкритого листа до Президента, Прем’єр-Міністра та голови Верховної Ради України, голови конституційної комісії, народних депутатів та голів парламентських фракцій і депутатських груп та закликали їх виконувати свій обов’язок перед народом щодо підтримки та захисту інституту сім’ї та традиційних сімейних цінностей в Україні.

 

http://catholicnews.org.ua/vcheni-byut-na-spoloh-na-ukrayinu-chekayut-masshtabni-problemi-cherez-novu-gendernu-politiku-uryadu

Рубрики: Події та коментарі