У Перу поліція за допомогою водометів розігнала збіговисько “ЛГБТ”

Автор: . 19 Лют 2016 в 22:14

У Перу поліція за допомогою водометів розігнала збіговисько “ЛГБТ”

 

У суботу, 13 лютого в столиці Перу Лімі поліція з використанням водометів розігнала групу знахабнілих збоченців.

Близько сотні хворих на сексуальні відхилення осіб зібралися в центрі міста, аби пропагувати свій нездоровий спосіб життя. Одними лишень плакатами та веселковими прапорами не обійшлося. Збоченці шокували мешканців міста, тримаючись за руки і цілуючись.

Нахабство учасників акції викликало справедливу реакцію з боку поліції — їхній запал охолодили за допомогою водометів.

Як бачимо, в деяких країнах поліція ще діє так, як має діяти. Натомість в Україні вже не перший рік МВС виступає в якості надійного захисника “ЛГБТ”. Ще в 2013 році посилені загони “Беркуту” забезпечили проведення в Києві першого “гей-параду”. Беркутівцям, що потім відзначилися масовими злочинами на Майдані, вдалося захистити від націоналістів декілька десятків активістів “ЛГБТ”.

Ситуація повторилася і в червні 2015 року. Тоді влада кинула на захист “ЛГБТ” понад дві тисячі співробітників міліції. Однак це не завадило націоналістам зупинити “гей-парад”. За спротив пропаганді сексуальних збочень сьогодні кримінально переслідуються декілька бійців ДУК.

Надзвичайно показова ситуація спостерігалася під час останнього судового засідання. Представники “ЛГБТ”, відчуваючи захист з боку влади, наважилися прийти під суд і вимагати тюремного ув’язнення для добровольців. Їх пропустили на територію суду, після чого суд був очеплений двома кордонами поліції. Натомість патріотам не давали пройти на суд, аби підтримати побратимів. Таким чином МВС знову стало на захист агресивної меншості, що хоче нав’язати свої збочені уявлення усьому суспільству.

До слова, влада Перу займає досить здорову позицію з приводу “ЛГБТ”. У квітні 2015 року парламент заморозив розгляд законопроекту про так звані “громадянські союзи”. Це сталося під впливом з боку правих політиків і Церкви. Натомість режим Порошенка сьогодні перетворився на головного промоутера гендерної ідеології в Україні.

 

http://banderivets.org.ua/u-peru-politsiya-za-dopomogoyu-vodometiv-rozignala-zbigovysko-lgbt.html

Рубрики: Події та коментарі