У Києві сепаратисти та представники “ЛГБТ” спробували провести акцію “проти ультраправого терору”

Автор: . 22 Січ 2016 в 0:06

У Києві сепаратисти та представники “ЛГБТ” спробували провести акцію “проти ультраправого терору”

 

19 січня, декілька десятків “антифашистів” зібралося біля кінотеатру “Жовтень” у Києві, аби провести акцію, направлену проти українських націоналістів, зокрема добровольців, що воюють на Сході.

Одначе київська патріотична молодь не лишилася байдужою. Молоді патріоти включно учасниками війни прийшли до “Жовтня”, аби унеможливити проведення “антифашистської акції”. Під охороною поліції ліваки були змушені розійтися.

Нагадаємо, що ліві дегенерати хотіли протестувати проти “націоналістів, сексистів, гомофобів”.

Варто зазначити, що вибух московсько-української війни розділив українських ліваків-антифашистів. Частина з них підтримує ДНР та ЛНР і навіть бере участь у збройній боротьбі проти України. Іншу частину можна назвати прозахідною. Її представники формально підтримують Україну, але паралельно намагаються усіляко поборювати націоналізм, закликають до миру, а також активно пропагують “ЛГБТ”.

Формально, акція, яка мала пройти вчора, організовувалася “прозахідними” ліваками. Але насправді вона об’єднала антифашистських недобитків з обох таборів, чим вкотре продемонструвала умовність поділу шавок на “проросійських” та “прозахідних”.

Так, у соцмережах праві активісти впізнали учасника “Боротьби” — антифашистського об’єднання, котре стояло за розгортанням сепаратистського руху на сході та півдні нашої країни (зокрема у Харкові та Одесі). Пізніше “Боротьба” взяла активну участь у формуванні “ополчения Новороссии”. Опізнаний лівак у той час, коли його “ідейні товариші” воюють проти України на Сході, вже не вперше бере участь в антиукраїнських акціях у Києві.

Дуже показово, що окремі ЗМІ підтримали спробу провести акцію, що свідчить про наявність журналістів, які співчувають лівим ідеям (зараз це модно і, до того ж, може принести чималі гонорари від закордонних фондів). Так, зокрема, трансляцію для “Громадського” вела Єкатеріна Сєргацкова, яка відносно нещодавно переїхала в Україну з Росії і на диво швидко отримала з рук Порошенка українське громадянство (це при тому, що ряд російських правих добровольців, що воювали за Україну, ще досі не отримали громадянства і можуть бути депортованими до Росії, де їх чекає смерть або тривале ув’язнення). Сєргацкова знана своєю схильністю до радикальних ліво-ліберальних поглядів.

 

 

http://banderivets.org.ua/u-kyyevi-separatysty-ta-predstavnyky-lgbt-sprobuvaly-provesty-aktsiyu-proty-ultrapravogo-teroru.html

Рубрики: Події та коментарі