Російський політик назвав швидкий спосіб вирішення проблеми Донбасу

Автор: . 15 Лют 2016 в 14:59

Російський політик назвав швидкий спосіб вирішення проблеми Донбасу

 

Російський опозиційний політик Костянтин Боровий вважає, що проблема війни на Донбасі має лише військове вирішення.

У коментарі для “Апострофа” Боровий розповів, що Мінські домовленості рік мали для європейських демократів символічне значення — так вони начебто вжили заходів для припинення військового протистояння.

Я багато разів уже говорив, що фраза “Немає військового вирішення проблеми” — це обман. Рішення є, і тільки військове. Зупинити агресію в Грузії вдалося саме військовою силою,
— вважає політик.

На переговорах у Мінську

На думку Борового, не треба розраховувати, що Путін почне виконувати Мінські угоди. Російський політик нагадує, що Путін ніколи не дотримується будь-яких міжнародних домовленостей.

“Мінські угоди були результатом безпрецедентного політичного тиску на Порошенка і Україну в цілому. Путін зупинився тільки тому, що у нього не було сил продовжувати цей військовий процес. Якби сили були — ніхто б його не зупинив”, — переконаний Боровий.

За його словами, сьогоднішній стан справ на Донбасі більше ніж влаштовує Росію.

На Донбасі засіли відверті бандити. Від них і зараз проблем багато, а скільки їх буде, коли стане відомо, чим вони там займалися… Немає сумнівів у тому, що там будуть відкриватися і факти етнічних чисток, і масові поховання людей,
— прогнозує політик.

“Тому вирішення проблеми Донбасу — тільки військове. Це важке рішення, яке буде супроводжуватися жертвами. Але якщо Україна хоче позбутися цієї проблеми — найправильніше оголосити про денонсацію Мінських угод і почати вирішувати її військовим шляхом. Путін не гідний того, щоб з ним розмовляли мовою міжнародних договорів”, — підсумував Боровий.

 

http://24tv.ua/rosiyskiy_politik_nazvav_shvidkiy_sposib_virishennya_problemi_donbasu_n658296

Рубрики: Події та коментарі