Правозахисниця: працівники СІЗО витирають ноги об український прапор

Автор: . 27 Січ 2016 в 0:07

Правозахисниця: працівники СІЗО витирають ноги об український прапор

Співробітники Маріупольського СІЗО мають промосковські погляди намагаються зробити нестерпним життя ув’язнених українських бійців-добровольців. Про це пише відома правозахисниця, член Комітету визволення політв’язнів Тетяна Близнюк.

Пряма мова (стиль і правопис збережено):

Про «Лук’янівку» ви вже фоток надивились, напевно. Ми туди не раз ходили — і вже було й фото, й відео, і що завгодно.

Але ще є нестоличні СІЗО. В Маріупольському СІЗО у нас сьогодні дев’ять політв’язнів. 9 — це визнаних нашою організацією (КВП) політичними в’язнями. Це ті, щодо справ яких ми в курсі.

Але ось вийшов політв’язень Костянтин Кривич звідти, слава Богу, нещодавно. І каже, що там, у Маріуполі, із 600 в’язнів десь триста — це бійці добробатів. Решта — сєпари. Приблизно 50 на 50 тобто.

Тіко ледачий не знає, шо все керівництво і вертухаї того СІЗО — сєпари. Що у сєпарів у камерах висять прапори «ДНР». А державний прапор лежить ганчіркою під ногами. І працівники СІЗО це схвалюють і витирають теж ноги об той прапор.

Усім проукраїнським після вигуку в новорічну ніч «Слава Україні!» вимкнули світло. Вибірково так само вимикають воду. Головний опер ще донедавна працював у Донецькому СІЗО, а зараз перевівся до Маріупольського, бо дали вищу посаду. Він погрожує в’язням-добровольцям, нібито скоро прийде «ДНР» (…)

На сайті пенітенціарної служби фотки цієї лицемірки-пристосуванки, Ірини Геращенко, яка, оказуєцця, відвідала це СІЗО. І знаєте, з якою метою? Приготуйтесь.

«У першу чергу народних депутатів цікавили умови утримання осіб, яких підозрюють у скоєнні злочинів проти суверенітету України».

    

 

http://banderivets.org.ua/pravozahysnytsya-pratsivnyky-sizo-vytyrayut-nogy-ob-ukrayinskyj-prapor.html

Рубрики: Події та коментарі