Новітні американські серіали нав’язують образ українських націоналістів-терористів

Автор: . 28 Січ 2016 в 20:04

Новітні американські серіали нав’язують образ українських націоналістів-терористів

 

У той час, коли над очорненням України працює пропагандистська машина Росії, деякі американці вирішили не відставати.

Одночасно у декількох американських серіалах, що вийшли в прокат останнім часом, плекається образ України як новітнього осередку тероризму та екстремізму. Неважко здогадатися, що ніша “терористів” відведена українським націоналістам, а також військовим, що взяли участь в обороні України від московської агресії.

Так, у першому сезоні телесеріалу про агентів ФБР “База Квантіко” імовірними організаторами теракту у Нью-Йорку поруч із терористами Ісламської держави називають українських націоналістів.

Образ українських терористів також з’являється у 9-й серії 4-го сезону детективного серіалу “Елементарно”.

Нарешті, українські націоналісти показані ледве не головним світовим злом у телесеріалі “Мадам секретар”. В обох серіалах націоналісти намагаються за будь-яку ціну не допустити примирення України та Росії.

Деякі аналітики припускають, що за створенням у масовій свідомості американців образу української загрози стоїть передусім Демократична партія. Ні для кого не секрет, що адміністрація Обами налаштована на заморожування нинішнього московсько-українського конфлікту у Мінському форматі. Зокрема, США чинять на Україну тиск з метою змусити її прийняти вигідні Москві зміни до конституції. Гіларі Клінтон, яка налаштована змінити Обаму на посту президента, ще більш налаштована на співпрацю з Росією.

Свого часу Василь Іванишин писав: “Для Заходу аксіомою є те, що Росія МУСИТЬ бути – як імперія, тоді як Україна МОЖЕ бути – але лише як державоподібна неоколонія, а не як повноцінна національна держава”. Правоту цих слів цілком підтверджують реалії сьогодення.

 

http://banderivets.org.ua/novitni-amerykanski-serialy-navyazuyut-obraz-ukrayinskyh-natsionalistiv-terorystiv.html

Рубрики: Події та коментарі