ІСПАНСЬКИЙ КАРДИНАЛ ЗАСТЕРІГ ВІД «НОВИХ ДРАКОНІВ», ЩО НАВ’ЯЗУЮТЬ «ГЕНДЕРНУ ІДЕОЛОГІЮ В ЯКОСТІ ДОМІНУЮЧОЇ»

Автор: . 19 Сер 2016 в 0:28

ІСПАНСЬКИЙ КАРДИНАЛ ЗАСТЕРІГ ВІД «НОВИХ ДРАКОНІВ», ЩО НАВ’ЯЗУЮТЬ «ГЕНДЕРНУ ІДЕОЛОГІЮ В ЯКОСТІ ДОМІНУЮЧОЇ»

 

Кардинал Антоніо Канісарес розкритикував так званих «нових драконів» нашого часу, у тому числі, ґендерну ідеологію. Чергові іспанські єпископи стали об’єктом нападок медіа за свою негативну думку про вплив гендеру в суспільстві.

У своїй проповіді на свято Внебовзяття Пресвятої Діви Марії кардинал Антоніо Канісарес застеріг від «нових драконів», що нав’язують «гендерну ідеологію в якості домінуючої». Крім того, захищають «матеріалістичну ідеологію, яка ані поважає, ані захищає бідних». Серед «драконів», які в історії загрожували людству, кардинал Канісарес згадує як римську імперію так і нацистську та радянську в двадцятому столітті, а тепер матеріалізм та ґендерну ідеологію. «Прикладом турботи про “нове людство” є Марія», — підкреслив кардинал Канісарес.

Кілька місяців тому він застерігав від політиків, які, спираючись на «імперію геїв» і «деякі феміністські рухи», б’ють по благу сім’ї, нав’язуючи ґендерну ідеологію. За ці слова на ієрарха було подано позов до суду. За останній час з подібною реакцією зустрілися єпископи Алькала-де-Хенерас, Гетафе, Кордови та Сантандер. Іспанські єпископи цитують слова Папи Франциска, які він промовив під час зустрічі з польським Єпископатом у Кракові, про трагічні наслідки ґендерної ідеології.

 

http://catholicnews.org.ua/ispanskiy-kardinal-zasterig-vid-novih-drakoniv-shcho-navyazuyut-gendernu-ideologiyu-v-yakosti

Рубрики: Меч духовний | Події та коментарі