Європейські лікарі продовжують вважати гомосексуалізм хворобою

Автор: . 03 Кві 2016 в 20:44

Європейські лікарі продовжують вважати гомосексуалізм хворобою

 

Попри тиск, значна частина європейських лікарів вважає гомосексуалізм хворобою.

Представники однієї з лібералістичних організацій, так званого “Агентства з фундаментальних прав людини в ЄС”, опублікували результати опитувань .

Опитування показали, що в багатьох країнах, зокрема в Болгарії, Польщі, Угорщини, Італії, Латвії, Румунії та Словаччині, психіатри та інші лікарі вважають, що гомосексуалізм — це патологія, яку можна і потрібно лікувати.

У Румунії близько половини співробітників сфери охорони здоров’я вважають, що гомосексуалізм можна вилікувати. Правду про цю хворобу не бояться говорити і в університетах та медичних академіях.

Як бачимо, ще збереглися острівці здорового глузду. Століттями гомосексуалізм оцінювали реалістично — як моральну патологію та психічне відхилення. До 60-70х років у більшості країн Заходу гомосексуалізм передбачав кримінальну відповідальність або примусове лікування. Лиш потім під впливом політичних лобі від цієї практики відмовилися.

Так само наслідком діяльності лобістських груп стала відмова від погляду на гомосексуалізм як на хворобу з боку тих чи інших медичних організацій. Це були виключно політичні рішення, аж ніяк не пов’язані з чесними науковими дослідженнями.

Попри те, що сьогодні впливові політичні сили (в тому числі міжнародні) хочуть переконати увесь світ у тому, що гомосексуалізм — це норма, чимало лікарів не хочуть миритися з цієї брехнею.

 

http://banderivets.org.ua/yevropejski-likari-prodovzhuyut-vvazhaty-gomoseksualizm-hvoroboyu.html

Рубрики: Події та коментарі