ДРУЖНЯ ЗУСТРІЧ УКРАЇНСЬКИХ КАПЕЛАНІВ ТА ЛИЦАРІВ КОЛУМБА США У ФРАНЦІЇ

Автор: . 25 Тра 2016 в 0:02

ДРУЖНЯ ЗУСТРІЧ УКРАЇНСЬКИХ КАПЕЛАНІВ ТА ЛИЦАРІВ КОЛУМБА США У ФРАНЦІЇ

 

В суботу, 21 травня у місті Люрді, Франція, під час 58-го Міжнародного військового паломництва, українська військова делегація на чолі з преосвященішим владикою Михаїлом Колтуном – керівником департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства військовослужбовців та силових стуктур прийняла участь у дружній зустрічі організованій католицькою організацією Лицарі Колумба, Нью Гейвен, США. Керівник делегації висловив слова вдячності Лицарям Колумба за гуманітарну та всебічну допомогу, яку вони надають Україні, зокрема у справі реабілітації військовослужбовців – учасників АТО та підтримки родин, які мігрували у зв’язку з війною на сході країни, – повідомив на своїй сторінці у ФБ о.Степан Сус.

Цього року, за фінансової підтримки Лицарів Колумба, військовослужбовці, що були поранені в зоні АТО, могли прийняти участь у військовому паломництві до Люрду. Також значну частину військовослужбовців, учасників АТО підтримали окремі жертводавці.

В знак подяки та дружби, владика Михаїл Колтун передав головному Лицарю Колумба Карлу Андерсону пам’ятну цеглину, що пригадує про Революцію гідності. У заході прийняли також участь високопреосвященіший владика Тімоті Брогліо, головний військовий капелан збройних сил США, представники Управи Лицарів Колумба, українські військовослужбовці, що були поранені під час АТО.

 

http://catholicnews.org.ua/druzhnya-zustrich-ukrayinskih-kapelaniv-ta-licariv-kolumba-ssha-u-franciyi

Рубрики: Події та коментарі