Чому ЄС є поганою перспективою для України. Думка італійського націоналіста

Автор: . 12 Тра 2016 в 9:05

Марко Річчі

 

ЧОМУ ЄС Є ПОГАНОЮ ПЕРСПЕКТИВОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ. ДУМКА ІТАЛІЙСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

 

 

Ідея вступу в Європейський союз набула великого розмаху серед українського народу. Багато українців щиро вірять, що Захід допоможе національній економіці і політиці. Значну роль в цьому відіграє пропаганда, що ведеться в даний час українськими політиками, які мають власні мотиви такої риторики.

Однак, ЄС не є чимось позитивним для самих громадян країн-членів цього наднаціонального об’єднання і нижче я спробую пояснити чому.

1. Економічна залежність.

Перш за все слід зазначити, що Центральний Європейський Банк (ECB) неодноразово кидав на призволяше звичайних громадян країн ЄС у часи гострої кризи. Згадаємо хоча б кризу в Греції кількарічної давнини. Тоді ЕСВ виділяв мільйони євро на порятунок саме приватних (комерційних) банків Греції, в той час, поки звичайні греки не мали грошей на їжу. Не маючи більше власної, незалежної фінансової системи та валюти, уряд Греції був не в змозі виправити цю ситуацію самостійно, а ззовні допомоги не надходило.

Звичайно, якщо Україна стане членом Євросоюзу, Європейський банк активніше даватимуть кредити Україні (правда, зовнішні борги зростуть багатократно), але при тому ваш уряд матиме менше влади над вашою країною, ніж представники ЄС. При цьому не виключена ситуація, що завтра вони забудуть про простих українців, як раніше забули про греків.

2. Політична залежність.

Незважаючи на голосні фрази про “рівність”, далеко не всі країни-члени ЄС є рівними. Німеччина та Франція є реальними керманичами Європейського союзу, вони не бояться демонстративно показувати це, часто стаючи тягарем для своїх партнерів по союзу намагаючись врятувати себе. Це очевидно навіть при нинішній кризі біженців, коли лідери цих двох країн скомандували членам ЄС відкрити кордони для мігрантів під егідою “захисту прав людей”, але самі у певний момент обмежили в’їзд до себе.

Якщо Україна стане членом ЄС, то голос вашого народу буде заглушений голосами представників інших, сильніших членів союзу.

Одним з найнебезпечніших наслідків вступу в ЄС для вас може стати наплив нескінченних орд мігрантів з Африки та Азії, оскільки Шенгенський договір виключає можливість держави здійснювати повноцінний контроль над власним кордоном. Звісно, в короткій перспективі це надасть більші можливості для міжнародної торгівлі, але в довгостроковій перспективі це позбавить державні органи можливості вирішувати хто має право мешкати на території країни взагалі (як це трапилося в Італії). Нині, знехтувавши самовбивчими зобов’язаннями за Шенгенською угодою, такі країни, як Хорватія, Словаччина, Чехія та Польща вирішили закрити свої кордони для мігрантів, незважаючи на тиск зі сторони Брюсселю.

3. Питання гендеру та сімейна політика.

Нині керівництво Європейського союзу закликає держав-членів ухвалити певні поправки до місцевих законодавств у плані гендерної політики. Перш за все це стосується одностатевих шлюбів та надання їм дозволу на всиновлення дітей. Все почалося, коли за допомогою політичних маневрів, які вилились в горезвісний “закон Тубіра”, французькі ліваки примудрилися прирівняти одностатеві шлюби до нормальних. В результаті це дозволило збоченцям отримати право на всиновлення дітей. Звичайно, це викликало суспільні протести, зокрема представники громадської організації “Manif pour Tous” провели низку протестних акцій, під час яких активісти були побиті та затримані поліцією.

Більше того. Західні еліти використовують різні пропагандивні методи для нав’язування гомосексуалізму пересічним людям. Результатом цього стає збільшення персонажів нетрадиційної сексуальної орієнтації в романах, театральних постановах, фільмах та навіть комп’ютерних іграх. Наднормова увага приділяється знаменитостям, акторам, зіркам телебачення чи музикантам, які публічно визнали себе геями. Крім того, різноманітні “ЛГБТ-організації” вільно проводять пропагандивні акції в школах (це дуже поширено в Італії нині). Звичайно, не все з вище перерахованого відкрите і в повній мірі підтримується всіма парламентарями ЄС, але будь-яка спроба протидіяти пропаганді содомії відразу клеймиться “нетерпимістю” і “відсталістю від часу”.

При чому пропаганда збочень не обмежується одним лише гомосексуалізмом. Наприклад, горезвісна співачка-трансвестит Кончіта Вурст отримувала фінансову допомогу від австрійських Європарламентарів. Європарламентарі чітко дотримуються поставленої мети — нав’язати європейській спільноті думку про “застарілий і неактуальний інститут сім’ї”.

4. Нестабільність ЄС.

Насправді нинішній стан справ у Європейському союзі не є задовільним. Цей інтернаціонал довів свою неефективність, чим спровокував поширення євроскептичних настроїв серед жителів ЄС та створення потужних політичних сил, які піднімають питання про вихід своїх країн зі складу союзу. Наприклад, наразі існує реальна загроза виходу Великобританії, а також сумнівна доля східної частини Євросоюзу, що порушує Шенгенські домовленості. Виходячи з цього, не можна бути впевненим у тому, що європейська спільнота надалі існуватиме у нинішній своїй формі. Відповідно, вступ України до складу цієї формації навряд принесе якусь реальну вигоду в довготривалій перспективі. При тому, ставши членом ЄС в найближчому майбутньому, ви можете наразити свою країну (в першу чергу економічний сегмент) на небезпеки, викликані розвалом союзу з усіма випливаючими моментами.

Висновок

Як бачите, дорога до ЄС не тільки довга, але і багато в чому шкідлива для звичайних українців. При тому зміцнення відносин, на мою думку, з іншими європейськими державами, що ведуть здорову національну політику (такі як країни Центрально-Східної Європи) дасть набагато кращі результати вашій країні.

Марко Річчі, спеціально для сайту НВР “Правий сектор”

Італійські націоналісти. Акція проти системи ЄС

 

 

http://pravyysektor.info/news/news/1937/comu-es-ye-poganoyu-perspektivoyu-dlya-ukrayini-dumka-italijskogo-nacionalpatriota.html

Рубрики: Меч духовний | Події та коментарі