АМЕРИКАНСЬКИЙ ЄПИСКОП: ГЕНДЕРИСТИ ВИВЕРТАЮТЬ ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД З НІГ НА ГОЛОВУ

Автор: . 05 Чер 2016 в 0:09

АМЕРИКАНСЬКИЙ ЄПИСКОП: ГЕНДЕРИСТИ ВИВЕРТАЮТЬ
ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД З НІГ НА ГОЛОВУ

 

Єпископ Спрінґфілду, штат Іллінойс монс. Томас Джон Папроцький доєднався до засудження політики Адміністрації Обами стосовно  надання можливості біологічним чоловікам відвідувати жіночі туалети та біологічним жінкам відвідувати чоловічі туалети. На думку єпископа Спрінґфілду гендеристи вивернули здоровий глузд з ніг на голову. Про це інформує pro-life сайт «Life Site».

«Активісти гендерної ідеології вважають, що їхня ідеологія є політкоректною і заснованою на науці.», – сказав владика Папрцький, – «Але Американськи педіатричний коледж класифікує трансгендеризм, як психічне захворювання і тому попередив законодавців та педагогів, що підтримка дитячого трансгендеризму – це жорстоке, негуманне поводження з дитиною. Педіатри радять: Коли біологічно здоровий біологічний хлопчик вважає, що він – дівчинка, чи коли біологічно здорова біологічна дівчинка вважає, що вона – хлопчик, то ту йдеться про об’єктивну психологічну проблему, яка лежить у розумі, ане в тілі, і саме так це потрібно розглядядати».

«До людей, які плутають свою ідентичність, особливо дітей та підлітків, потрібно ставитись із співчуттям, допомагати їхньому лікуванню, а не перетворювати цю хворобу на активізм за сприяння політичної ідеології» – наголосив владика Папроцький.

 

http://catholicnews.org.ua/amerikanskiy-iepiskop-genderisti-vivertayut-zdoroviy-gluzd-z-nig-na-golovu

Рубрики: Події та коментарі